ZAKLJUČNI PIKNIK 2017 OK ČRNUČE
12.07.2017

To nedeljo smo se imeli res "luštno" na tradicionalnem zaključnem pikniku našega društva ŠD FITT Črnuče, kjer smo skupaj v sproščenem vzdušju uradno zaključili za naš klub zelo uspešno sezono 2016/17.

REKORDNA UDELEŽBA NA PIKNIKU!

Preko 120 naših članov in simpatizerjev kluba je naredilo lepo kuliso in še prijetnejše vzdušje na igriščih in okoli njih, tako da smo zelo veseli, da celotno "zgodbo" našega društva iz leta v leto le nadgrajujemo. Razlogov za zadovoljstvo nad minulo sezono je bilo veliko, izzivov za prihodnjo sezono pa je še več.
Še enkrat, Hvala vsem našim fantom, staršem in trenerjem, vsak ste prispevali velik delež, da smo tudi letos zelo uspešno zaključili tekmovalno sezono 2016 - 2017.
Mi pa že mislimo tudi za naprej in naslednja akcija za vse naše fante bodo priprave na novo sezono in sicer v Cerknem (mlajše ekipe) oz. v Slovenj Gradcu (starejše ekipe).

SKUPAJ SMO MOČNEJŠI!!!